IV Niedziela zwykła - 29 stycznia 2023 r

- Władza Archidiecezji Warszawskiej mianowała ks. Artura Ścianę wikariuszem naszej parafii. Ks. Arturowi życzymy wielu łask Bożych i prosimy o modlitwę.

- Dziś Nieszpory o godz. 18.00, o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

- W czwartek, 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 18.30. Błogosławieństwo gromnic podczas każdej Mszy św. Ofiary złożone na tacę – tego dnia - będą na potrzeby zakonów klauzurowych.

Oczekiwana inwestycja - POMÓŻMY W ROZBUDOWIE DOMU PARAFIALNEGO

Parafia św. Anny posiada duży dom parafialny, który jest w pełni wykorzystywany na potrzeby różnych grup, wspólnot, na potrzeby dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Jednak dla sprawniejszego funkcjonowania domu parafialnego potrzebna jest winda, dodatkowa klatka schodowa i duża sala - pomieszczenie wielofunkcyjne, ze szczególnym przeznaczeniem na spotykania przy stole. Parafia przygotowała odpowiedni projekt rozbudowy domu i od listopada 2017 r. trwają prace budowlane. Koszty całej inwestycji są dosyć wysokie, ale potrzeba takiej inwestycji jest jeszcze większa.