V Niedziela Wielkiego Postu - 29 marca 2020 r.

- Wielki Post jest czasem szczególnej troski o biednych i potrzebujących. Przy ołtarzu św. Anny wystawiony jest kosz, do którego możemy składać dary żywnościowe oraz środki czystości. Jest również skarbona z jałmużną wielkopostną.

- W zakrystii przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w Wigilię Paschalną.

-  Parafialne rekolekcje wielkopostne, które były planowane w tym tygodniu, są odwołane. Jednak w najbliższy poniedziałek, wtorek i środę  będą Msze św. o godz. 6.30; 8.00; 10.00; 18.30 i 20.00 z możliwością spowiedzi podczas każdej Mszy św.

- Z racji na wyjątkową sytuację epidemiczną, będą transmitowane o godz. 18.30 na kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej rekolekcje wielkopostne prowadzone przez biskupa Michała Janochę. Rekolekcje potrwają od dziś do środy.

- Beatyfikacja Sługi Bożego Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się 7 czerwca w Warszawie. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zapisanie się na listę, aby uzyskać kartę wstępu. Przyjmujemy zapisy tylko do końca marca.

Slideshow
aaa