XX Niedziela Zwykła - 19 sierpnia 2018 r.

  1. Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

  2. W niedzielę, 26 sierpnia będziemy przeżywali uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków.

  3. W piątek o godz. 19.15  w domu parafialnym odbędzie się zebranie  Oddziału Akcji Katolickiej. Zapraszamy Członków, Kandydatów i Sympatyków.

  4. Za tydzień Msza św. w intencji ojczyzny o godz. 18.30.

  5. 1 września Radio Maryja organizuje wyjazd do Torunia na Dziękczynienie w Rodzinie. Zapisy w sklepie z dewocjonaliami przy ul. Szkolnej 13.

  6. Przypominamy, że w każdy czwartek trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Krzyża od porannej Mszy św. do godziny 21.00.

  7. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Jerozolimy w przyszłym roku w dniach: 05-12 czerwca. Propozycja wyjazdu jest skierowana przede wszystkim do tych, którzy już poznali podstawowe miejsca podczas "standardowej" pielgrzymki do Ziemi Świętej i pragną pogłębić jej znajomość. W programie wyjazdu kilka intensywnych dni w Jerozolimie oraz odpoczynek w pobliżu przepięknej rafy koralowej nad Morzem Czerwonym. Przewodnikiem będzie ks. Piotr Jutkiewicz. Dodatkowe informacje i zapisy w zakrystii.

  8. W punkcie prasowym jest do nabycia najnowsza prasa katolicka. W Gościu niedzielnym polecamy artykuł „Rodzina na misjach”. Dziś rodzin misyjnych jest na świecie blisko  dwa tysiące.  Artykuł opowiada o ośmioosobowej rodzinie na misjach w Danii. W tygodniku Niedziela polecamy tekst „Tu niebo dotyka ziemi” – o objawieniach w Medjugorie, które w ciągu roku odwiedza około miliona pielgrzymów i jest dla nich miejscem modlitwy i nawrócenia.

Slideshow
anna