III Niedziela zwykła - 24 stycznia 2021 r.

- Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

- W odpowiedzi na prośbę Caritas Chorwacji i przewodniczącego Episkopatu Polski, dziś przed kościołem, przeprowadzana jest zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

- Jutro, 25 stycznia rozpoczynamy katechezy dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy każdego, kto potrzebuje Dobrej Nowiny w tym trudnym dla wielu z nas czasie pandemii. "Nie bójcie się, Ja jestem z wami aż do skończenia" - mówi Jezus. Pragniemy, aby te słowa zabrzmiały w naszej parafii z mocą, niosąc nadzieję, miłość i pokój.

Katechezy odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w kościele, z zachowaniem wymogów sanitarnych. Jeśli nie zmieścimy się w kościele, spotkania będą odbywać się równolegle o tej samej godzinie w auli czerwonej w domu parafialnym.

Katechezy są również formą przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Wystarczy wysłuchać katechez i można przystąpić do bierzmowania.

- W piątek o godz. 19.15  w domu parafialnym odbędzie się zebranie  Oddziału Akcji Katolickiej. Zapraszamy Członków, Kandydatów i Sympatyków.

- Za tydzień w niedzielę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

Slideshow
c