XXXIII Niedziela Zwykła - 18 listopada 2018 r.

  1. Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

  2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Spotkanie dla rodziców jutro, w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

  3. Siostry Pasterzanki zapraszają wspólnotę Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej na spotkanie dzisiaj o godz. 15.30 do domu przy ul.Zgoda 14.

  4. W tym roku wspólnota Ruchu Światło-Życie z naszej parafii obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji 24 listopada (sobota) o godzinie 15.00 zostanie w naszym kościele odprawiona uroczysta Msza św. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w tym wydarzeniu i wspólnej modlitwy.

  5. We wspomnienie bł. Alojzego i Marii Quattrocchich zapraszamy małżeństwa z naszej parafii na Mszę św. o godz. 10.00 w niedzielę 25 listopada, by za wstawiennictwem tej pierwszej beatyfikowanej pary małżeńskiej prosić o umocnienie na wspólnej drodze do świętości. Podczas tej Eucharystii nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy w imieniu małżeństw Domowego Kościoła.

  6. Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny.

  7. W piątek o godz. 19.15  w domu parafialnym odbędzie się zebranie Akcji Katolickiej.

  8. W niedzielę, 25 listopada o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny.

  9. Za tydzień zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina na film „Moja miłość”. Film oparty na faktach. W szkole w Stanach Zjednoczonych w 1999 r. w strzelaninie zginęło 13 osób. „Moja miłość” to opowieść o odkrywaniu przez młodą dziewczynę swojej wiary, o poszukiwaniu Boga, to film pełen nadziei. Zapraszamy na pokaz w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 z lektorem i 19.30 z napisami.

  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w punkcie prasowym. Przy wyjściu z kościoła jest Informator Parafialny.

Slideshow
anna