Ogłoszenia duszpasterskie - 2 sierpnia 2020 r.

1. Serdecznie witamy kleryków z seminarium misyjnego Redemptoris Mater: Antoniego, Szymona i Pawła, którzy przez miesiąc będą posługiwać w naszej parafii.

2. Dziś z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.30 Nieszpory i nabożeństwo eucharystyczne z procesją.

3. W czwartek, 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego. Jezus na górze Tabor objawił swoje bóstwo wobec wybranych uczniów.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 6.30 a po południu od godz. 16.00.

5. Miesiąc sierpień tradycyjnie jest miesiącem trzeźwości Narodu. I w związku z tym, Ruch Światło-Życie zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w pierwszy piątek miesiąca, 7 sierpnia po Mszy św. o 18:30. Tematem rozważań podczas adoracji będzie wyzwolenie z uzależnień oraz modlitwa o przebudzenie wszystkich ludzi, którzy trwają w jakimkolwiek zniewoleniu, które poniewiera ich godność. Podczas modlitwy będzie można również usłyszeć i przystąpić do dzieła Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, by przez modlitwę i pomoc braterską przemieniać serca osób uzależnionych.

6 W sobotę, 8 sierpnia Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na Rajd Pamięci "Wdzięczni Ojcom". Szczegóły na tablicy ogłoszeń w gablocie Akcji Katolickiej.

7. Warszawska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę - w tym roku, z powodu pandemii – będzie miała symboliczny wymiar. Wezmą w niej udział tylko przedstawiciele poszczególnych grup i służb pielgrzymkowych. Zapraszamy do udziału w duchowym pielgrzymowaniu.

8. Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Modlimy się w kaplicy Krzyża.

9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

10. Na czas wakacji, życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.

Slideshow
z