Druga Niedziela zwykła - 16 stycznia 2022 r.

- Dziś Oaza zaprasza na kiermasz, podczas którego będzie zbierać środki na rekolekcje dla młodzieży. Można wesprzeć to dzieło, nabywając domowe wypieki przygotowane przez młodzież i rodziny, na stoisku przy naszej szopce.

- Dziś o godz.  16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Spotkanie dla rodziców jutro, w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

- Dzisiaj Nieszpory o godz. 18.00.

- We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Tak bardzo upragniona przez Jezusa jedność została zniszczona przez ludzką pychę i jest zgorszeniem dla świata, dlatego nie ustawajmy w wysiłkach na rzecz jej przywrócenia. W tej intencji ofiarujmy nasze modlitwy i cierpienia.

- Oaza i małżeństwa Domowego Kościoła zapraszają na spotkanie i wspólne kolędowanie w piątek po Mszy wieczornej. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym w auli złotej.

- 23 stycznia, w niedzielę o godz. 16.00  zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina na film p.t. "Wybór" (The Chosen).  Jest to  dwu odcinkowy serial o życiu Jezusa, dzięki któremu można spotkać i zobaczyć Boga oczami tych, którzy znali go najlepiej – oczami uczniów, rodziny i przyjaciół. Na film zapraszamy za tydzień.

- Od 24 stycznia, w naszej parafii, rozpoczną się katechezy dla młodzieży i dorosłych. Katechezy są również formą przygotowania do bierzmowania dla osób dorosłych, które jeszcze nie przyjęły tego sakramentu, a pragną do niego przystąpić. Wystarczy wysłuchać katechez i można przystąpić do tego sakramentu.

- Poszukujemy osoby, która podjęłaby się gotowania i przygotowywania posiłków na plebanii w systemie, co drugi tydzień. Ta praca jest płatna.

- Wznawiamy działalność chóru parafialnego. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wspólnym śpiewem na chwałę Bożą, oraz rozwojem swoich umiejętności muzycznych. Pierwsza próba odbędzie się w czwartek 27 stycznia o godz. 19.30 w domu parafialnym.

- Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka i Informator parafialny.

Slideshow
s