XIX Niedziela Zwykła - 13 sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
  1. Dziś 13 sierpnia Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30. Intencje modlitewne, które będą polecane w czasie różańca, można składać w zakrystii lub w kaplicy Krzyża przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.

  2. Dziś zespół Caritas zbiera ofiary do puszek przed kościołem na pomoc dla tych, którzy nie radzą sobie w życiu. Za każdy dar serca składamy serdeczne: Bóg zapłać.

  3. We wtorek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. O godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Jest to święto obowiązkowe. Po każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów. Ofiarujmy Maryi nie tylko poświęcone w tym dniu bukiety i wieńce, ale przede wszystkim serca i codzienny trud przybliżania się do Boga.

  4. Rycerstwo św. Michała Archanioła zaprasza na czuwanie modlitewne i nocną adorację w kościele Wniebowzięcia NMP w Konstancinie z 14 na 15 sierpnia.

  5. Parafia w Pieczyskach koło Grójca zaprasza nauroczystą Mszę św. odpustową w sobotę 15 sierpnia o godz. 12.00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. prałat Józef Hass.

  6. 2 września Radio Maryja organizuje wyjazd do Torunia na Dziękczynienie w Rodzinie. Zapisy w sklepie z dewocjonaliami przy ul. Szkolnej 13.

  7. W punkcie prasowym jest do nabycia najnowsza prasa katolicka.

Slideshow
Nasz Kościół