XXXII Niedziela zwykła - 10 listopada 2019 r.

- Dziś przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na potrzeby biednych.

- Jutro, 11 listopada będziemy obchodzić 101 rocznicę odzyskania niepodległości, Święto Narodowe. O godz. 10.00 zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny.

- W najbliższy wtorek w godz. od 17.00 do 19.00 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

- Zapraszamy na adorację z uwielbieniem w piątek po Mszy wieczornej. W uwielbieniu pomogą nam muzycy, którzy na co dzień grają w znanych zespołach chrześcijańskich w naszym kraju.

- Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny.

- W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

- Przypominamy, że cmentarz parafialny jest otwarty w godzinach od 8.00 do 18.00.

- W następną niedzielę ofiary złożone na tacę, będą na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Składamy serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwą pomoc.

- Za tydzień zapraszamy do Niebieskiego Kina na film „Chleb z nieba”, który pokazuje świat osób bezdomnych. Do takiego środowiska trafia niemowlę, które odmienia serca wielu ludzi. Film zachęca, by w bezdomnym zobaczyć człowieka. Zapraszamy na film w następną niedzielę o godz. 16.00 i 19.30.

- Parafialny Caritas wraz z Bankiem Żywności organizuje „Świąteczną Zbiórkę Żywności”. Caritas poszukuje wolontariuszy wśród młodzieży i dorosłych do pomocy w zbiórce, w dniach 29 i 30 listopada, w sklepach na terenie Piaseczna. Kontakt w zakrystii.

- Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w punkcie prasowym. Przy wyjściu z kościoła jest Informator Parafialny.

Slideshow
anna