II Niedziela Wielkiego Postu - 17 marca 2019 r.

- Dziś o godz. 17.45 Gorzkie żale z nauką pasyjną.

- Dzisiaj o godz. 16.00 i 19.30 zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina na film „Czekając na motyle”. To amerykański film opowiadający o przemianie, pojednaniu i przebaczeniu.

- Dziś o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Jutro spotkanie dla rodziców o godz. 19.30 w domu parafialnym.

- Siostry Pasterzanki zapraszają wspólnotę Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej dzisiaj o godz. 15.30 do domu przy ul. Zgoda 14.

- Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych, które są głoszone w domu parafialnym w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.

- W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę krzyżową: dzieci o godz. 17.00, dorosłych o godz. 17.45 i młodzież o godz. 19.15.

- W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 rano

- Wielki Post jest czasem szczególnej troski o biednych i potrzebujących. Przy ołtarzu św. Anny wystawiony jest kosz, do którego możemy składać dary żywnościowe oraz środki czystości. Jest również skarbona z jałmużną wielkopostną.

- W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę, będą na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Następny etap prac, do którego przygotowujemy się, to montaż okien. Składamy serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwą pomoc.

- W zakrystii przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w Wigilię Paschalną.

- Od najbliższego piątku Msza św. o godz. 15.00 będzie odprawiana w kościele, a nie w kaplicy, jak było dotychczas.

- Informujemy, że Krzyż misyjny został oddany do renowacji. W kwietniu, na zakończenie Misji parafialnych powróci na swoje miejsce.

- W dniach 30-31 marca odbędzie się Konferencja 5 Kluczy poświęcona modlitwie uwolnienia. Bliższe informacje na plakatach.

- Przy wyjściu z kościoła jest Informator parafialny. W kiosku są świece na stół wielkanocny i prasa katolicka.

Slideshow
anna