XXXII Niedziela Zwykła - 12 listopada 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na potrzeby biednych z naszej parafii.

2. Dziś o godz. 15.00 w domu parafialnym Msza św. dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

3. Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny.

4. Nasza parafialny chór potrzebuje nowych chórzystów! Prosimy uzdolnionych muzycznie - młodzież i dorosłych. Próby odbywają się w poniedziałki o godz. 19.30 w domu parafialnym na II piętrze.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 i 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

6. Przypominamy, że cmentarz parafialny jest otwarty w godzinach od 8.00 do 18.00.

7. Siostry Pasterzanki zapraszają na spotkanie Wspólnoty Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej w niedzielę 19 listopada o godz. 15.30 do domu przy ul. Zgoda 14.

8. Stowarzyszenie Gama zaprasza na koncert z okazji 10-lecia swojego istnienia oraz 15 rocznicy powstania, przy naszej parafii, warsztatów muzycznych. Zapraszamy wszystkie rodziny muzykujące o przygotowanie prezentacji i włączenie się w obchody. Koncert odbędzie się 25 listopada 2017r. o godz. 16.30. Informacje na plakatach.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w punkcie prasowym. W Gościu niedzielnym polecamy artykuł: Tsunami zła - o prześladowaniu chrześcijan. Co roku ginie za wiarę 100 tyś chrześcijan. W tygodniku Idziemy polecamy tekst: Widmo bolszewizmu – które próbuje zyskać nowy oddech i nowe siły. W tygodniku Niedziela polecamy artykuł: Najpiękniejszy symbol niepodległości – o Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie wielu wyprasza różne łaski. Przy wyjściu z kościoła jest Informator Parafialny.

Slideshow
20171001