IV Niedziela zwykła - 29 stycznia 2023 r

- Władza Archidiecezji Warszawskiej mianowała ks. Artura Ścianę wikariuszem naszej parafii. Ks. Arturowi życzymy wielu łask Bożych i prosimy o modlitwę.

- Dziś Nieszpory o godz. 18.00, o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

- W czwartek, 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 18.30. Błogosławieństwo gromnic podczas każdej Mszy św. Ofiary złożone na tacę – tego dnia - będą na potrzeby zakonów klauzurowych.

- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź podczas każdej Mszy św. i po południu od godz. 16.30. W sobotę nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca N.M.P. po Mszy św. o godz. 8.00, wieczorem adoracja do godz. 20.30. W sobotę kapłani udadzą się do chorych.

- Trwają katechezy dla młodzieży i dorosłych. Katechezy odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w auli czerwonej w domu parafialnym – serdecznie zapraszamy!

- Za tydzień I niedziela miesiąca i spotkanie Koła Żywego Różańca o godz. 16.00 oraz Nieszpory i adoracja o godz. 17.45.

- Teatr Tańca Szansa działający przy parafii św. Anny zaprasza do obejrzenia spektaklu i projektu twórczego, które odbędą się 5 lutego w niedzielę o godz.16.00 w sali niebieskiej domu parafialnego. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

- W zakrystii są do nabycia świece-gromnice.

- Prasa katolicka i Informator parafialny są przy wyjściu z kościoła.

Slideshow
x