XXIX Niedziela Zwykła - 22 października 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. o 17.45.

Przez cały październik zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele:

  •  dorosłych: codziennie godz. 17.45
  • dzieci: poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00
  • młodzież: w piątek po Mszy św. o godz. 18.30

Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca.

2. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych. W przedsionku kościoła znajdują się kartki, na których prosimy wypisać zmarłych polecanych modlitwie.

3. Za tydzień o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina na film o św. Marii Goretti. Film opowiada prawdziwą historię małej, świętej włoskiej męczennicy. Jest ona jedną z najmłodszych świętych. Pokaz filmu za tydzień o godz. 16.00 i 19.30.

5. Stowarzyszenie Wypłyń na głębię ogłasza nabór młodzieży do projektu, którego finałem będzie rejs żaglowcem Pogoria na ŚDM 2019 do Panamy. Zaproszenie jest kierowane do młodzieży z terenu metropolii warszawskiej i okolic, urodzonych w roczniku 2001 - 2003. To zaproszenie jest dla ciebie - jeśli chcesz pomagać ludziom udzielając się w wolontariacie, popłynąć przez ocean, aby wziąć udział w ŚDM 2019 w Panamie i przeżyć prawdziwą przygodę oraz pogłębić swoją wiarę. Zgłoszenia przez internet na stronie: www.kspż.org.pl

6. Przy wyjściu z kościoła jest Informator parafialny. W kiosku prasa katolicka. W Gościu niedzielnym polecamy artykuł: „W kolebce naprotechnologii”. O pomocy małżeństwom, które mają problemy z poczęciem dziecka. W tygodniku Niedziela zachęcamy do przeczytania tekstu: „A jednak modlitwa za zmarłych jest konieczna”, gdyż nie mamy polisy ubezpieczeniowej na niebo.

Slideshow
20171001