VI Niedziela Wielkanocy - 22 maja 2022 r.

- Nabożeństwo majowe o godz. 18.00.

- We wtorek w domu parafialnym w godzinach: 18.00-19.00 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. 

- W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

- W piątek o godz. 19.15 w domu parafialnym odbędzie się  zebranie Oddziału Akcji Katolickiej.

- W sobotę przypada 41. rocznica śmierci bł. kard. Stefana Wyszyńskiego i pierwsze wspomnienie w liturgii Kościoła nowego błogosławionego.

- W sobotę, 28 maja o godz. 10.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie trzynastu diakonów przyjmie święcenia kapłańskie. W tym gronie jest również nasz diakon - Bartosz Marciniak. Obecnie diakoni przeżywają kilkudniowe rekolekcje. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

- Za tydzień w niedzielę  o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

- Teatr Tańca Szansa działający przy parafii św. Anny oraz grupa taneczno-aktorska Styl z Liceum imienia Rotmistrza Pileckiego w Piasecznie, zapraszają na koncert w niedzielę, 29 maja o godz. 17.00 w domu parafialnym.

- Wspólnoty: Ruch Światło-Życie i Odnowa w Duchu Świętym zapraszają na czuwanie w Wigilię Zesłania Duch Świętego w sobotę, 4 czerwca o godz.20.00. Będziemy słuchać Słowa Bożego, modlić się do Ducha Świętego i adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie - Zapraszamy!

- W niedzielę, 5 czerwca w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywać będziemy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. W tym dniu w sposób szczególny wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za nowych błogosławionych.

O godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona, z udziałem Episkopatu Polski, uroczysta Msza Święta dziękczynna za nowych błogosławionych.

- Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka i Informator parafialny.

Slideshow
z