Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 31 maja 2020 r.

- Dziś uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres paschalny i rozpoczynamy czas zwykły w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej Komunii św. Okres ten kończy się 7 czerwca br., w uroczystość Trójcy Świętej. Wiąże się z tym sakramentalna spowiedź. Służymy spowiedzią codziennie podczas każdej Mszy św., oraz w najbliższy piątek od godz. 16.00.

- Zapraszamy na dodatkową Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 15.00 z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

- Dziś Nieszpory i nabożeństwo majowe o godz. 17.45.

- Archidiecezja warszawska ma nowych księży. Dwudziestu diakonów przyjęło w sobotę, 30 maja o godz. 10.00 w Świątyni Opatrzności Bożej święcenia kapłańskie z rąk kard. Kazimierza Nycza.

- Od jutra nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy św.

- Jutro, w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

- Święto ku czci Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana przypada w najbliższy czwartek. Tego dnia zachęcamy do modlitwy w intencji świętości życia duchowieństwa i o nowe, święte i liczne powołania do służby kapłańskiej.

- W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi podczas porannych nabożeństw i od godz. 16.00. Msza św. dla dzieci o godz. 17.00. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 8.00. Wieczorem adoracja do godz. 21.00.

- Rocznica I Komunii św. w niedzielę 14 czerwca o godz. 10.00. Prosimy rodziców dzieci rocznicowych o zgłoszenie się do katechetek w sprawie rocznicy.

- Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka i Informator parafialny.

 

Slideshow
z