XXIV Niedziela zwykła - 15 września 2019 r.

- Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

- 17 września, we wtorek w rocznicę sowieckiej napaści na Polskę,  na cmentarzu parafialnym o godz. 11.00 zostanie odmówiona modlitwa i złożone wiązanki.

- Nasz chór parafialny poszukuje nowych chórzystów wśród młodzieży i dorosłych. Próby chóru są w poniedziałki o godz. 19.20 w domu parafialnym na II piętrze. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w śpiew na chwałę Pana Boga.

- Za tydzień o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców.

- W następną niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Jeszcze trwa montaż okien, ale już przygotowujemy się do położenia dachu. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.

- Wspólnota Ruchu Światło–Życie w naszej parafii organizuje 28 i 29 września Kurs Filip dla osób dorosłych. Kurs Filip to weekendowe rekolekcje, które pomagają zbudować żywą relację z Bogiem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nawiązać, odnowić lub pogłębić osobistą więź z Jezusem. Kurs jest bezpłatny.

Zapisy w zakrystii po Mszy św. lub mejlowo na adres podany na plakacie. Zapraszamy.

- Od początku października w parafii św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu rozpocznie się przygotowanie osób dorosłych do sakramentu bierzmowania. Przygotowanie to obejmuje osoby, które ukończyły 20 lat i z rożnych powodów nie przystąpiły do bierzmowania w czasie edukacji szkolnej.

- W punkcie prasowym jest do nabycia najnowsza prasa katolicka. Przy wyjściu z kościoła Informator parafialny.

Slideshow
ania