XXIX Niedziela zwykła - 20 października 2019 r.

- Dziś przed kościołem Caritas zbiera ofiary na potrzeby dla ubogich z naszej parafii.

- Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców. Jutro, w poniedziałek spotkanie z rodzicami o godz. 19.30 w domu parafialnym.

- Dzisiaj zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina na film „Największy Dar”. To optymistyczny i dający nadzieję film, wypełniony historiami o pojednaniu. Zapraszamy na film dziś o godz. 16.00 i 19.30.

- Dziś o godz. 17.00 zapraszamy do naszego kościoła na Międzynarodowy Festiwal Musica Classica. W programie m.in.: Stachowicz, Bach, Moniuszko.

 - W październiku modlitwa różańcowa w kościele:

  • dorośli: codziennie o godz. 17.45
  • dzieci: poniedziałek, środa i piątek o godz. 17.00
  • młodzież: w piątki po Mszy św. o godz. 18.30

Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca.

- W piątek o godz. 19.15 w domu parafialnym zebranie Oddziału Akcji Katolickiej.

- Za tydzień, w niedzielę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

- W niedzielę 27 października br. o godz. 19.30  zapraszamy do domu parafialnym na konferencję pt.: "Co łączy kard. Stefana Wyszyńskiego z orędziem fatimskim i przesłaniem św. Siostry Faustyny".

- Misja św. Tereski działająca przy naszej parafii zaprasza dzieci, młodzież i rodziców na Bal Wszystkich Świętych, w czwartek 31 października od godziny 18.00 do auli złotej domu parafialnego. Zachęcamy do przyjścia w przebraniu świętych lub w innych strojach niebiańskich. W programie tańce i zabawy przy niebiańskiej muzyce, wspólne śpiewanie, quiz z wiedzy o świętych i prezentacja przebrań. Wstęp wolny.

- W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych. W przedsionku kościoła znajdują się kartki, na których prosimy wypisać zmarłych polecanych w modlitwie.

- Przy wyjściu z kościoła jest Informator parafialny, w kiosku jest prasa katolicka. Zachęcamy do przeczytania, w tygodniku Niedziela, wywiadu z dziennikarką Jana Pawła II, w którym opowiada o ogromnym wpływie Papieża Polaka na życie wielu ludzi. W Gościu niedzielnym polecamy tekst o rodzicach św. Jana Pawła II , których proces beatyfikacyjny wkrótce się rozpocznie.

Slideshow
anna