OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 lipca 2021 r.

1. Dziś o godz. 18.00 Nieszpory i nowenna do św. Anny.

2. W poniedziałek, 26 lipca będziemy przeżywać odpust św. Anny - Patronki naszej parafii. W tym dniu Msze św. będą o godz. 6.30; 8.00; 10.00 i uroczysta Msza św. o godz. 18.30, po której odbędzie się procesja eucharystyczna. Do udziału w tej uroczystości zapraszamy wszystkich parafian i gości.

3. Przypominany, że kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna od wtorku do piątku tylko po południu w godz. 16.00 - 18.00.

4. Zapraszamy do udziału w Warszawskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę w dniach 06-14 sierpnia. Z naszego kościoła wyruszą pielgrzymi na pątniczy szlak do Częstochowy w grupie 8 – Aniołów Stróżów. Spotkanie organizacyjne dziś, w niedzielę o godz.16.00 w auli niebieskiej domu parafialnego. Zapisy w dniach 4 – 5 sierpnia w godz.12.00 - 20.00 przy kancelarii parafii św. Anny w Piasecznie.

5. W niedzielę, 1 sierpnia z okazji 77 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na cmentarzu parafialnym o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji poległych powstańców. W godzinie „W” zabrzmi nasz dzwon kościelny, który przypomni wszystkim mieszkańcom historyczną ofiarę tamtego pokolenia, które swoim poświęceniem i ofiarą życia wywalczyło nam wolność.Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca Nieszpory z procesją eucharystyczną o godz. 17.30.

6. Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka.

7. Wszystkim życzymy błogosławionego wypoczynku wakacyjnego.

Slideshow
z