I Niedziela Wielkiego Postu - 18 luty 2018 r.

1. Dziś o godz. 17.45 Gorzkie żale z nauką pasyjną.

2. Dziś o godz. 15.00 i 16.00 Msza św. dla dzieci komunijnych. Jutro, w poniedziałek zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na spotkanie do domu parafialnego o godz. 19.30.

3. Dziś zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina na film – Fatima. Ostatnia tajemnica. Film stworzony specjalnie na 100-lecie objawień. Ujawnia nieznane fakty, a dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców jest wiele wątków dotyczących naszego kraju. Zapraszamy na film dziś o godz. 16.00 i 19.30.

4. Wielki Post jest czasem szczególnej troski o biednych i potrzebujących. Przy ołtarzu św. Anny wystawiony jest kosz, do którego możemy składać dary żywnościowe oraz środki czystości. Jest również skarbona z jałmużną wielkopostną. 

5. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 rano.

6. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych. Katechezy są głoszone w poniedziałek i czwartek o godz. 20.00 w domu parafialnym.

7. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę krzyżową: dzieci o godz. 17.00, dorosłych o godz. 17.45 i młodzież o godz. 19.15.

8. W piątek o godz. 19.15  w domu parafialnym odbędzie się zebranie  Oddziału Akcji Katolickiej. W najbliższą niedzielę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

9. Przypominamy, że w każdy czwartek od porannej Mszy św. do godz. 21.00 w kaplicy Krzyża jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, czas osobistej modlitwy i adoracji.

10. W kiosku można nabyć prasę katolicką. W Gościu niedzielnym polecamy tekst o Spowiedniku Europy – o o. Pio, który czytał w sercach ludzi i walczył o każdą duszę. W tygodniku Idziemy polecamy artykuł: Chorzy na samotność – o cierpieniu, które dotyka coraz więcej ludzi samotnych. Przy wyjściu z kościoła jest Informator parafialny.

Slideshow
rynek