XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 2 października 2022 r.

- Dziś o godz. 16.00 spotkanie Żywego Różańca w domu parafialnym. O godz. 17.30 różaniec, adoracja i procesja z racji I niedzieli miesiąca.

- Dziś o godz. 19.30 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie młodzieży klas ósmych i szkół średnich, która pragnie rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na to spotkanie młodzież i ich rodziców.

- Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na różańcu w kościele:

  • dzieci: poniedziałek, środa i piątek o godz. 17.00
  • dorosłych: codziennie o godz. 17.45

W piątki po Mszy św. wieczornej Ruch Światło-Życie prowadzi różaniec.

- We wtorek w godzinach od 17.00 do 18.00 w domu parafialnym można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

- W minionym tygodniu rozpoczęły się rekolekcje prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy na kolejne spotkanie we wtorek o godz. 19.30 w kościele.

- W dniach: 5-6-7 października o godz. 19.30 w naszym kościele odbędą się rekolekcje dla osób po stracie dziecka poczętego, niezależnie od okoliczności.

- W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w I piątek - rano od godz. 6.30 oraz po południu od godz. 16.30.

- 7 października przypada wspomnienie M.B. Różańcowej. Uroczysta Msza św. odpustowa w parafii M.B. Różańcowej w piątek o godz. 18.00.

- Z racji zbliżającego się Dnia Papieskiego, w przyszła niedzielę, młodzież z Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” po Mszach św. przed kościołem będzie zbierać ofiary do puszek przeznaczone na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

- Za tydzień, 9 października o godz. 15.00 w Mysiadle Kard. Kazimierz Nycz poświęci krzyż. W tym miejscu powstaje nowa parafia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji tworzącej się wspólnoty parafialnej w Mysiadle.

- Najbliższe Światowe Dni Młodzieży odbędą się w sierpniu 2023 w Lizbonie. Organizujemy grupę osób z Piaseczna i okolic, chcących wziąć udział w tym wydarzeniu. Minimalny wiek uczestników to ukończony 16. rok życia. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii po bliższe informacje. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 października.

- Przy wyjściu z kościoła jest Informator parafialny i do nabycia prasa katolicka.

Slideshow
c