XXVIII Niedziela Zwykła - 14 października 2018 r.

1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa!” Tradycyjnie tego dnia po Mszy św. przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek przeznaczone na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin

2. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. o 17.45.

3. W październiku wspólna modlitwa różańcowa w kościele:

  • - dorośli: codziennie godz. 17.45
  • - dzieci: poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00
  • - młodzież: w piątek po Mszy św. o godz. 18.30

Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca.

4. Siostry Pasterzanki zapraszają na spotkanie wspólnotę Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej dziś o godz. 15.30 do domu przy ul. Zgoda 14. 

5. W poniedziałek, 15 października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. za rodziców dzieci, które zmarły w czasie ciąży lub po narodzinach, niezależnie od ich wieku.

6.16 października przypada czterdziesta rocznica wyboru Papieża św. Jana Pawła II.

7. 16 października, we wtorek rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy o godz. 19.30 w kościele. Bliższe informacje na plakatach.

8. Za tydzień o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców.

9. Schola posługująca na Mszy o 18.30 w niedzielę poszukuje nowych członków, zarówno wokalistów, jak i instrumentalistów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na przesłuchanie, które odbędzie się w środę, 17 października o godzinie 19.30 w domu parafialnym. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub przez naszą stronę na facebooku (Schola św. Anny).

10. Poradnia Rodzinna „Spotkanie”, która rozpoczyna swoją działalność przy naszej Parafii zaprasza na warsztaty dla Małżeństw „Jak wytrzymać ze sobą pod jednym dachem”. Warsztaty obejmują dwa spotkania, które mają na celu wzmacnianie relacji małżeńskiej, poprawę komunikacji pomiędzy małżonkami. Szczegóły na plakacie. 

11. Za tydzień będą zbierane ofiary na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Za zrozumienie i życzliwość już dzisiaj dziękujemy.

12. Przy wyjściu z kościoła jest Informator parafialny. W kiosku prasa katolicka.

Slideshow
anna