II Niedziela zwykła - 19 stycznia 2020 r.

- Dzisiaj Seminarium Misyjne Redemptoris Mater przeprowadza „niedzielę misyjną” –głoszą Słowo i zapraszają do pomocy w dziele ewangelizacji. Koncert -„Kolędy świata” w wykonaniu seminarzystów odbędzie się dziś w domu parafialnym o godz. 17.00.

- Dziś o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla rodziców w domu parafialnym o godz. 19.30.

- Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

- W tym tygodniu kolęda od godz. 16.00:

  • 20.01. pon. Puławska 19, 20 i poj. domki, Młynarska 17 i poj. domki w tym Patio, Warszawska 35
  • 21.01. wt. Julianowska poj. domki, Wenecka, Radosna, Ks. Mazowieckich, Taneczna
  • 22.01. śr. Zielona, Przybosia, Brzezińska, Młynarska 23 (10)
  • 23.01. czw. Okrzei, Putramenta, Iwaszkiewicza, Wyszyńskiego, Przesmyckiego 23 (Tęczowa Polana), 25D, E, F, Przesmyckiego poj. domki
  • 24.01. pt. Julianowska 32, 34A, 34

- W tym tygodniu kończymy kolędę. Parafian, którzy podczas wyznaczonej wizyty duszpasterskiej nie byli obecni, a chcą przyjąć kapłana w swoim domu, prosimy o zgłoszenie wizyty w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.

- W czwartek na Mszy św. o godz. 6.30 będziemy modlić się za ks. kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski w 7. r. śmierci.

- Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych. Katechezy są głoszone w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w domu parafialnym. Katechezy są również formą przygotowania do bierzmowania dla osób dorosłych, które jeszcze nie przyjęły tego sakramentu, a pragną do niego przystąpić. Wystarczy wysłuchać katechez i można przystąpić do tego sakramentu.

- 28 stycznia, we wtorek o godz. 19.00 w ramach przygotowania do beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w archikatedrze warszawskiej zostanie odprawiona Msza św., nawiedzenie grobu i modlitwa. Z parafii organizujemy autokar. Kto chciałby wziąć udział prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

- W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę, będą na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Składamy serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwą pomoc.

- Za tydzień w niedzielę o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny.

- W kiosku jest prasa katolicka, świece-gromnice, albumy z kard. Stefanem Wyszyńskim. Przy wyjściu z kościoła Informator parafialny.

Slideshow
aaa