Skip to main content
Ogłoszenia

03.09.2023

By 2 września, 2023No Comments

– Dziś o godz. 16.00 spotkanie Żywego Różańca, o godz. 17.30 Nieszpory i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

– W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne w Warszawie.

– Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.30 w kościele i w domu parafialnym będziemy prosić Boga o błogosławieństwo na kolejny rok pracy w szkole. W domu parafialnym poświęcimy tornistry i przybory szkolne. Przy tej okazji przypominamy rodzicom, że edukacja szkolna i katechetyczna powinna być przedmiotem szczególnej troski. Rodzina jest pierwszym środowiskiem, w którym dzieci otrzymują wychowanie religijne.

– W piątek, 8 września obchodzimy jedno z najstarszych świąt maryjnych – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako Święto Matki Bożej Siewnej.

– Za tydzień w niedzielę odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów w Markowej k/Łańcuta. Organizujemy wyjazd autokarem na tę beatyfikację. Dziś jest ostatni dzień zapisów.

– Teatr Tańca Szansa działający przy kościele Świętej Anny w Piasecznie zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie oraz nabory dzieci do grup twórczych i wspomagających. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym w czwartek 7 września o godzinie 18:30.

– 10 września organizujemy pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pieczyskach. Pielgrzymka wyruszy z Zalesia Dolnego o godz. 6.30. Szczegółowe informacje na plakatach.

– W poniedziałek, 18 września o godz. 20.00 w domu parafialnym rozpoczyna się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Serdecznie zachęcamy do udziału w przygotowaniu do sakramentu małżeństwa.

– Informator parafialny i prasa katolicka są przy wyjściu z kościoła.