Skip to main content
Ogłoszenia

10.09.2023

By 9 września, 2023No Comments

– Witamy Dawida Charzewskiego, kleryka 5 roku studiów seminaryjnych w Warszawie na praktykach duszpasterskich. Prosimy o modlitwę za wszystkich kleryków przygotowujących się do kapłaństwa i o nowe powołania do służby w Kościele.

– Dziś, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na pomoc dla najbardziej potrzebujących.

– Dzisiaj Nieszpory o godz. 18.00.

– Nabożeństwo fatimskie z procesją światła w środę, 13 września po Mszy św. o godz. 18.30.

– Początek roku szkolnego to dobry moment, aby dołączyć do naszego chóru parafialnego. Zapraszamy osoby śpiewające lub chcące nauczyć się śpiewać niezależnie od wieku. Pierwsza próba w środę, 13 września o godz. 20.00 w domu parafialnym.

– W czwartek, 14 września w liturgii przeżywamy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż wyraża całą miłość Boga do człowieka.

– W następną niedzielę ofiary złożone na tacę będą na potrzeby związane z dalszym prowadzeniem  prac budowlanych wewnątrz domu parafialnego. Aktualnie prowadzone są prace związane z wentylacją.

– 17 września, w niedzielę w 84. rocznicę sowieckiej napaści na Polskę, na cmentarzu parafialnym, przy Pomniku Katyńskim o godz. 11.00 zostanie poprowadzona modlitwa i złożenie wiązanek.

– Za tydzień o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców.

– W poniedziałek, 18 września o godz. 20.00 w domu parafialnym rozpoczyna się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Serdecznie zachęcamy do udziału w przygotowaniu do sakramentu małżeństwa.

– 23 września, w sobotę Akcja Katolicka organizuje jednodniową pielgrzymkę autokarową  do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Zapisy w Zakrystii do 21 września po dokonaniu wpłaty. Szczegółowe informacje i program na tablicy ogłoszeń Akcji Katolickiej oraz na stronie internetowej parafii.

– Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka i Informator parafialny.