Skip to main content
Ogłoszenia

20.08.2023

By 19 sierpnia, 2023No Comments

– Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.

– Po czteroletniej posłudze w Parafii św. Anny w Piasecznie ks. Krzysztof Ważyński zostaje mianowany wikariuszem Parafii Świętego Jana Pawła II w Warszawie. Serdecznie dziękujemy ks. Krzysztofowi za gorliwą i oddaną służbę na rzecz naszej lokalnej wspólnoty. Dziękując, życzymy Bożego błogosławieństwa za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II – patrona parafii, do której został skierowany.

– W piątek o godz. 19.15 w domu parafialnym odbędzie się zebranie  Oddziału Akcji Katolickiej.

– W sobotę, 26 sierpnia będziemy przeżywali uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków.

– W przyszłą niedzielę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

– 10 września, w niedzielę odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów w Markowej k/Łańcuta. Rodzina Ulmów – rozstrzelana przez Niemców za pomoc i ukrawanie Żydów. To pierwszy przypadek, kiedy Kościół beatyfikuje nie tylko małżonków, ale też ich dzieci, w tym dziecko nienarodzone. Organizujemy wyjazd autokarowy na tę beatyfikację. Przyjmujemy zgłoszenia w zakrystii.

– Ks. Wojciech Szychowski wraz z biurem podróży „Królowa Pokoju” w dniach 10-20.01.2024 zaprasza na pielgrzymkę do Meksyku. Szczegóły na stronie internetowej biura podróży „Królowa Pokoju.” Serdecznie zapraszamy.

– Wspólnota Mężczyzn św. Józefa, działająca przy naszej parafii, zaprasza mężczyzn  na „Męskie Oblężenie” Jasnej Góry 23 września br. Zapisy w zakrystii.

– Prasa katolicka jest przy wyjściu z kościoła.

– Wakacje wciąż trwają. Życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.