Skip to main content
Ogłoszenia

27.08.2023

By 26 sierpnia, 2023No Comments

– Witamy w naszej wspólnocie parafialnej, po rocznej przerwie, ks. Grzegorza Więcka oraz ks. Kamila Piaszczaka, którzy zasilą nasz zespół kapłański w posłudze  duszpasterskiej. Życzymy im opieki Matki Bożej Piaseczyńskiej i prosimy o modlitwę za cały zespół duszpasterski parafii św. Anny.

– Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

– 1 września, w piątek 84. rocznica wybuchu II wojny światowej. W tym dniu o godz. 16.00 na cmentarzu parafialnym przy kwaterze wojennej będziemy się modlić za poległych w obronie naszej Ojczyzny i o pokój na świecie.

– W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas porannych nabożeństw oraz po południu od godz. 16.30. Zachęcamy do spowiedzi szczególnie dzieci, młodzież, rodziców i pracowników oświaty, aby w jedności z Bogiem rozpocząć nowy rok nauki i pracy.

– W sobotę kapłani udadzą się do chorych. Z okazji I soboty miesiąca Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. o godz.8.00oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. do godz. 20.30.

– Od przyszłej niedzieli w domu parafialnym wznawiamy Mszę św. dla dzieci o godz. 11.30.

– W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie Żywego Różańca, o godz. 17.30 Nieszpory i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.

– Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka.