Skip to main content
Ogłoszenia

01.04.2024

By 1 kwietnia, 2024No Comments

– W tym tygodniu przeżywamy oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Każdego dnia „z całym Kościołem uroczyście obchodzimy święty dzień Zmartwychwstania”. W związku z oktawą w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

– Jutro, 2 kwietnia, w dziewiętnastą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II, zapraszamy na Apel przy Krzyżu Papieskim o godz. 21.30.

– We wtorek w domu parafialnym w godz. od 18.00 do 19.00 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

– W parafii powstaje wspólnota „PRZYSTAŃ” adresowana do MŁODYCH. Zapraszamy MŁODZIEŻ od 7 klasy SP do końca szkoły średniej. Pierwsze spotkanie wspólnoty odbędzie się 2 kwietnia (wtorek) o godz. 19.30 w domu parafialnym. Więcej informacji u ks. Kamila. Zapraszamy i odwagi, czekamy na Was.

– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź podczas Mszy św. i od godz. 16.30. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca N.M.P., wieczorem adoracja do godz. 20.30. W sobotę kapłani udadzą się do chorych.

– Przy kościele św. Anny rodzi się wspólnota Ruchu Światło Życie dedykowana dzieciom – OAZA DZIECI BOŻYCH. Wspólnota będzie się spotykała w soboty o godz. 15.00 w domu parafialnym w auli niebieskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 kwietnia. Więcej informacji u ks. Kamila.

– W Niedzielę Miłosierdzia Bożego Msza św. o godz. 15.00. W ramach przygotowania do święta Miłosierdzia Bożego zapraszamy codziennie o godz. 15.00 do wspólnego odmawiania Koronki i nowenny.

– Za tydzień I niedziela miesiąca i spotkanie Koła Żywego Różańca o godz. 16.00. Nieszpory i adoracja z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.45.

– W niedzielę, 7 kwietnia o godz. 16.00 zapraszamy na koncert wielkanocny w wykonaniu Chóru Liturgicznego parafii św. Anny z towarzyszeniem Grzegorza Szydłowskiego na saksofonie oraz zespołu Deo Gratias.

– W parafii powstaje schola, która będzie prowadziła śpiew na Mszy św. o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę inicjatywę. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 kwietnia (niedziela) po Mszy Świętej o godz. 20.00 w zakrystii. Więcej informacji u ks. Kamila. Zapraszamy.

– Wiosenna edycja przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpocznie się 8 kwietnia, w poniedziałek o godz. 20.00 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa.