Skip to main content
Ogłoszenia

03.03.2024

By 2 marca, 2024No Comments

– Dziś spotkanie Żywego Różańca o godz. 16.00. Z racji I niedzieli miesiąca nabożeństwo adoracyjne i Gorzkie żale o godz. 17.45.

– W piątek Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, dorosłych o godz. 17.45 i młodzieży o godz. 19.15.

– Wielki Post jest czasem szczególnej troski o biednych i potrzebujących. Przy ołtarzu św. Anny wystawiony jest kosz, a w nim puste „torby miłosierdzia” do napełnienia. Jest również skarbona z jałmużną wielkopostną.

– W zakrystii przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w Wigilię Paschalną.

– W tym tygodniu od poniedziałku do środy młodzież z Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół w Piasecznie będzie miała rekolekcje szkolne w domu parafialnym.

– We wtorek w godz. 18.00 – 19.00 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

– Siostry Pasterzanki zapraszają na spotkanie Wspólnoty Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej w niedzielę, 10 marca o godz. 15.30 do domu przy ul. Zgoda 14.

– Organizujemy pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji w dniach: 24 – 31 sierpnia tego roku. Bliższe informacje w zakrystii.

– Ks. Wojciech Szychowski wraz z biurem podróży Królowa Pokoju organizują pielgrzymkę do Gruzji, która odbędzie się w dniach 9-16 października 2024. Szczegóły w zakrystii, kancelarii i na stronie biura podróży Królowa Pokoju.

– Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Na stojaku z prasą są ulotki informujące, jak wypełnić formularz zeznania podatkowego PIT, poprzez który możemy przekazać 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej parafialnej Caritas.

– Prasa katolicka i Informator parafialny są przy wyjściu z kościoła.

– Dziś młodzież z Misji św. Teresy rozprowadza wykonane przez nich stroiki i inne ozdoby wielkanocne, z których dochód przeznaczony będzie na ich wakacyjny wyjazd rekolekcyjno-rekreacyjny. Zachęcamy do odwiedzenia ich stoiska.