VI Niedziela Wielkanocy – 10 maja 2026 r.
– Dziś, tak jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na potrzeby dla biednych.
– Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00.
– Siostry Pasterzanki zapraszają wspólnotę Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej dzisiaj o godz. 15.30 przy ul. Kościelna 9.
– W najbliższy poniedziałek o 20.30 w kościele odbędzie się szósta i zarazem ostatnia konferencji dla mężczyzn pt. „Bóg Ojciec to Twój Ojciec”. Konferencja będzie dotyczyła ojcostwa i męskości. Temat najbliższego spotkania to: „Być wolnym i pozwalać na to tym, których kochamy – wiara”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn niezależnie od wieku i stanu.
– W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
– 16 maja, w sobotę przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
– W sobotę o godz. 11.00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 17.00.
– W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę, będą na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Składamy serdeczne Bóg zapłać za życzliwą pomoc.
– Spotkanie Rady Duszpasterskiej za tydzień, w niedzielę o godz. 19.30 na plebanii.
– Ksiądz Maciej wraz ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnotą akademicką serdecznie zapraszają na wspólny wyjazd do Raszyna na Wigilię Zesłania Ducha Świętego – Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się 23 maja. Wyjazd o godz. 20:00 spod naszego kościoła. Zapisy w zakrystii
– 30 maja w warszawskim Parku Legii odbędzie się wyjątkowy festyn dedykowany najmłodszym. Na uczestników czeka dzień pełen atrakcji – od animacji, gier i warsztatów, po uroczystą Mszę św. w plenerze. Wielkim finałem rodzinnego wydarzenia będzie koncert Małej Armii Janosika – zespołu znanego z pielęgnowania polskich tradycji.
Wstęp na festyn jest bezpłatny. Miejsca na koncercie Małej Armii Janosika są ograniczone dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie liczby uczestników. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.