Skip to main content
Ogłoszenia

12.05.2024

By 11 maja, 2024No Comments

– Dziś, jak w każdą II niedzielę miesiąca Caritas zbiera ofiary do puszek na pomoc dla potrzebujących. 

– W naszej parafii 6 i 7 maja odbyła się peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Serdecznie dziękujemy za liczny udział i gorliwą modlitwę przy relikwiach. Pomimo przekazania relikwii do następnej parafii, błogosławiona Rodzina pozostała w naszym kościele już na stałe w nieco mniejszym relikwiarzu, ofiarowanym przez 

I wspólnotę Drogi Neokatechumenalnej z Piaseczna, za co bardzo dziękujemy. Wyrazy podziękowania kierujemy również do p. Andrzeja, który przygotował miejsce na relikwie przy ołtarzu św. Anny.

– Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00 oraz nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

– Siostry Pasterzanki zapraszają wspólnotę Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej na spotkanie formacyjne dzisiaj o godz. 15.30 do domu przy ul. Zgoda 14.

– W poniedziałek, 13 maja nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18.30. Intencje modlitewne, które będą polecane w czasie różańca, można składać w zakrystii lub w kaplicy Krzyża przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.

– We wtorek w godzinach: 18.00-19.00 w domu parafialnym można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. 

– W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą na rozbudowę domu parafialnego. Obecnie trwają prace związane z montażem instalacji elektrycznej.

– W sobotę, 25 maja w Częstochowie odbędą się święcenia kapłańskie brata Stanisława – zastępcy przewodnika grupy 8 Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Na tę uroczystość organizujemy wyjazd autokarowy i zapraszamy pielgrzymów oraz wszystkich  chętnych. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

– Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka i Informator parafialny.