Skip to main content
Ogłoszenia

12.11.2023

By 11 listopada, 2023No Comments

– Dziś w Kościele obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i dlatego po Mszy św. przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na rzecz Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

– Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.

– W najbliższy czwartek o godz. 19.15 w domu parafialnym odbędzie się zebranie Akcji Katolickiej.

– Siostry Pasterzanki zapraszają Stowarzyszonych na spotkanie formacyjne 19 listopada o godz. 15.30 w domu przy ul. Zgoda 14.

– Za tydzień, w niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Obecnie trwają prace wewnątrz budynku. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwą pomoc.

– Za tydzień o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

– 25. listopada, w sobotę siostry Pasterzanki organizują wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodych, które odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Więcej informacji na plakacie. Zapisy w zakrystii.

– Przypominamy, że cmentarz parafialny jest otwarty w godzinach od 8.00 do 18.00.

– Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny.

– W związku z przypadającym w sobotę 25 listopada wspomnieniem bł. Alojzego i Marii Quattrocchich, zapraszamy małżeństwa z naszej parafii w niedzielę 26.11. na Mszę św. o godz. 10.00, podczas której nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Będziemy za wstawiennictwem tej pierwszej beatyfikowanej pary małżeńskiej prosić o umocnienie na wspólnej drodze do świętości.

– Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka i Informator parafialny.