Skip to main content
Ogłoszenia

14.04.2024

By 13 kwietnia, 2024No Comments

– Dziś, jak w każdą II niedzielę miesiąca Caritas zbiera ofiary do puszek na pomoc dla potrzebujących.

– Siostry Pasterzanki zapraszają Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej na spotkanie formacyjne dzisiaj o godz. 15.30 do przy ul. Zgoda 14.

– Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

– Spotkanie Rady Duszpasterskiej dzisiaj  o godz. 19.30 na plebanii.

– Wiosenna edycja przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpoczęła się tydzień temu. Można dołączyć do grupy jutro, w poniedziałek o godz. 20.00 w domu parafialnym.

– We wtorek w godz. 18.00 – 19.00 w domu parafialnym można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

– W piątek 19 kwietnia po wieczornej Mszy świętej zapraszamy młodzież, studentów, młodych pracujących na Wieczór Uwielbienia. Czekamy na Was. 

– Ks. Kamil, s. Agata i Pani Agnieszka serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na kolejne spotkanie „Małej drogi do nieba”. Spotkanie będzie w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym w auli niebieskiej.

– W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

– Za tydzień ofiary złożone na tacę będą na dom parafialny. W związku z prośbą o informacje na temat postępu prac w rozbudowywanej części domu parafialnego, chcemy podziękować za dotychczasowe ofiary i poinformować, że w ostatnim roku zostały wykonane między innymi: winda, instalacja wodno-kanalizacyjna, wylewki i ogrzewanie podłogowe oraz wentylacja. W najbliższych dniach przystępujemy do montażu instalacji elektrycznej. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i pomoc. Serdecznie słowa podziękowania kierujemy do ofiarodawców indywidualnych, którzy anonimowo, w sposób znaczący, wspierają to dzieło.

– 1czerwca organizowany jest wyjazd na Spotkanie Młodych w Lednicy. Koszt 150 zł. Zaproszenie jest skierowane do młodzieży od 7 klasy SP. Bliższe informacje w zakrystii, u ks. Kamila oraz FB parafialnym.

– Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka i Informator parafialny.