Skip to main content
Ogłoszenia

19.05.2024

By 18 maja, 2024No Comments

Dziś uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres paschalny i rozpoczynamy czas zwykły. Jutro, w poniedziałek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. 

– Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00

Święto ku czci Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana przypada w najbliższy czwartek. Tego dnia zachęcamy do modlitwy w intencji świętości życia duchowieństwa i o nowe, święte i liczne powołania do służby kapłańskiej.

Za tydzień, w niedzielę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

– W przyszłą niedzielę kończy się okres Komunii wielkanocnej.

– Zebranie Akcji Katolickiej w piątek o godz. 19.15 w domu parafialnym.

– W sobotę, 25 maja organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Chętni mogą wziąć udział w święceniach kapłańskich brata Stanisława – zastępcy przewodnika grupy 8 Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

– Zapraszamy na „Piaseczyńskie Uwielbienie”, które będzie w Boże Ciało o godzinie 17.00 w domu parafialnym. Wezmą w nim udział: chór, soliści, oraz gość specjalny z zespołu „Trzecia Godzina Dnia”.

– Szukamy chórzystów, którzy dołączą do naszego „Uwielbienia” w Boże Ciało. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Zapraszamy wszystkich do  śpiewania i wspólnej modlitwy!

– Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka i Informator parafialny.