Skip to main content
Ogłoszenia

19.11.2023

By 18 listopada, 2023No Comments

– Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogiego. W naszej parafii uroczystości związane z tym dniem będą odbywały się w przyszłą niedzielę, 26 listopada. Osoby zainteresowane włączeniem się w obchody Światowego Dnia Ubogiego zapraszamy do kontaktu z Caritas.

– Dziś o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Spotkanie dla rodziców jutro, w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

– W najbliższy wtorek w godz.: 17.00 – 18.00 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w domu parafialnym.

– Ksiądz Kamil i siostra Agata serdecznie zapraszają na drugie spotkanie pt. Mała droga do nieba wszystkie dzieci do 6 klasy szkoły podstawowej oraz bielanki. Spotkanie odbędzie się 25 listopada, w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym w auli niebieskiej. 

– 25 listopada, w sobotę siostry Pasterzanki organizują wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodych, które odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Więcej informacji na plakacie. Zapisy w zakrystii.

– W związku z przypadającym w sobotę 25 listopada wspomnieniem bł. Alojzego i Marii Quattrocchich, zapraszamy małżeństwa z naszej parafii w niedzielę 26.11. na Mszę św. o godz. 10.00, podczas której nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Będziemy za wstawiennictwem tej pierwszej beatyfikowanej pary małżeńskiej prosić o umocnienie na wspólnej drodze do świętości.

– W przyszłą niedzielę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

– Przypominamy, że cmentarz parafialny jest otwarty w godzinach od 8.00 do 18.00.

– Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny.

– Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka i Informator parafialny.