Skip to main content
Ogłoszenia

25.02.2024

By 25 lutego, 2024No Comments

– Dzisiaj, w dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.

– Dziś o godz. 17.45 Gorzkie żale z nauką pasyjną.

– W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do wspólnej modlitwy brewiarzowej od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 rano.

– We wtorek, 27 lutego przypada 37. rocznica śmierci ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło-Życie. Członkowie wspólnoty zapraszają tego dnia na dziękczynną Mszę św. o godz.18.30. a po niej do Auli Niebieskiej na film z 2021r. pt.: „Blachnicki. Światło i Życie”.

– We wtorek w godz. 18.00 – 19.00 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

– Wspólnota Mężczyzn św. Józefa zaprasza na męską adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w najbliższy poniedziałek o 21.00.

– W piątek, 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Msza św. w ich intencji o godz. 10.00.

– W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź podczas porannych nabożeństw oraz od godz. 16.30. Droga krzyżowa o godz. 17.00 dla dzieci z Komunią św., 17.45 dla dorosłych i 19.15 Droga krzyżowa, którą poprowadzi młodzież wraz z Siostrami Pasterzankami i ks. Kamilem. W sobotę o godz. 8.00Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.30. W sobotę kapłani udadzą się do chorych.

– Za tydzień spotkanie Żywego Różańca o godz. 16.00. Z racji I niedzieli miesiąca nabożeństwo adoracyjne i Gorzkie żale o godz. 17.45.

– W zakrystii przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w Wigilię Paschalną.

– Wielki Post jest czasem szczególnej troski o biednych i potrzebujących. Przy ołtarzu św. Anny wystawiony jest kosz, a w nim puste „torby miłosierdzia” do napełnienia. Jest również skarbona z jałmużną wielkopostną.

– Organizujemy pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji w dniach: 24 – 31 sierpnia tego roku. Bliższe informacje w zakrystii.

– Ks. Wojciech Szychowski wraz z biurem podróży Królowa Pokoju organizują pielgrzymkę do Gruzji, która odbędzie się w dniach 9-16 października 2024. Szczegóły w zakrystii, kancelarii i na stronie biura podróży Królowa Pokoju.

– Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Na stojaku z prasą są ulotki informujące, jak wypełnić formularz zeznania podatkowego PIT, poprzez który możemy przekazać 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej parafialnej Caritas.

– Prasa katolicka i Informator parafialny są przy wyjściu z kościoła.