Skip to main content
Ogłoszenia

28.04.2024

By 27 kwietnia, 2024No Comments

– Dzisiaj Nieszpory o godz. 18.00.

– Kolejne spotkanie z cyklu głoszenia Ewangelii „Misja na Placach”. Zapraszamy do włączenia się w dzieło ewangelizacji również poprzez obecność na Placu Piłsudskiego dzisiaj o godz. 16.00.

– Zapraszamy na koncert muzyki rozrywkowej: „Miłość, trąbka i gitara” dziś o godz. 19.30 w auli niebieskiej domu parafialnego.

– W środę, 1 maja rozpoczynamy miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe z Litanią Loretańską codziennie o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach.

– W czwartek, 2 maja obchodzimy Dzień Flagi. W tym dniu pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej.

– W piątek, 3 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00, pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego z wyjątkiem Mszy św. dla dzieci w domu parafialnym, której nie będzie.

– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św. W sobotę nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca N.M.P. o godz. 8.00. Po Mszy wieczornej adoracja do 20.30. W I sobotę miesiąca kapłani będą odwiedzać chorych.

– Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Spotkanie Kółek Różańcowych o godz. 16.00 w domu parafialnym.

– Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka i Informator parafialny. 

KOMUNIKAT

Arcybiskupa Warszawskiego przed peregrynacją relikwii bł. Rodziny Ulmów

Drodzy Bracia i Siostry,

Relikwie, beatyfikowanej 10 września ub. r., Rodziny Ulmów – Józefa i Wiktorii oraz ich siedmiorga dzieci peregrynują po polskich diecezjach.

W sobotę, 4 maja, przybędą do naszej archidiecezji. Zostaną uroczyście powitane w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela. Będą przebywać, do 11 maja, w kilkunastu parafiach i ośrodkach duszpasterskich archidiecezji, a także w Ordynariacie Polowym Wojska Polskiego.

Zapraszam Was, drodzy Diecezjanie do nawiedzania relikwii Rodziny Ulmów we wskazanych kościołach. Zachęcam do modlitwy wspólnotowej i indywidualnej, za wstawiennictwem Błogosławionych, zwłaszcza w intencji małżeństw, rodzin i w intencji poczętego życia.

Program peregrynacji będzie dostępny na stronie internetowej archidiecezji.

Wszystkim nawiedzającym relikwie bł. Rodziny Ulmów z serca błogosławię.

† Kazimierz Kardynał Nycz
Arcybiskup Metropolita Warszawski

– Szczegółowy program peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów w naszej parafii jest w informatorze parafialnym i na stronie internetowej parafii oraz na facebooku.